با یک جستجوی ساده در گوگل سایت های بسیار زیادی خواهید یافت که بسته های موفقیت و پولدار شدن رو می فروشند، بسته هایی که با آب و تاب و توضیحات آب و لعاب دار رویای پولدار شدن رو می فروشند؛ که البته هیچ کدام از آنها واقعی نیست و حقیقت ندارد.

با توجه به افزایش این سایت ها و به بهانه ی یکی از این سایت ها از یکی از دوستان قصد دارم به سراغ تک تک این سایت ها بروم و دروغ آنها رو آشکار کنم.

ولی سایتی که بهانه این مقاله شده، سایت کارگزینان هست که در حال حاضر هم تبلیغات زیادی در شبکه های تبلبغات داخلی داره و همچنان به فعالیتش ادامه میده. این سایت با تبلیغاتی شبیه به این در رسانه تبلیغ می کنه:

تبلیغات کلاهبردرای کارگزینان

با ورود به سایت https://kargozinan.com یک ویدیویی انگیزشی در مورد درآمد دلاری و هدیه گیفت و دبیت کارت نمایش داده می شود؛ و در ادامه هم توضیحات بیشتری در مورد اینکه چرا باید درآمد دلاری داشته باشید و غیره.

و البته دو بخشی که بیشترین تاثیر رو بر روی خرید کاربران داره، یکی هدیه های گیفت کارت و دبیت کارت که به گفته سایت "این هدایا بدون هیچ قرعه کشی بعد از دانلود دوره برای شما ارسال میشود" برای همه ارسال می شود ، و بخش بعدی ویدیوهایی است که خریداران قبلی از رضایت و کارآمدی این بسته گذاشتند.

هدیه دروغ

نکته جالب قضیه که این صاحب این سایت رو بر خلاف خیلی از افرادی که چنین سایت هایی می زنند، به یک حرفه ای تبدیل می کنه همین دو تا بخش بالاست، فکر می کنید چطوری؟ ادامه مطلب رو حتما بخونید.

ادامه مطلب

رویای میلیاردر شدن و کاسبان رویا فروش

17 نکته برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

۱۰ ویژگی نتورکر های موفق

سایت ,رو ,های ,شدن ,بسته ,یکی ,این سایت ,سایت ها ,  با ,رو می ,شدن رو

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آسانبر کٌرد صنعت بلاک من جهان تکنولوژی و اخبار روز قطعات دیزل ژنراتور-قطعات موتور برق مهدی یاور 313 "قصه‌های نهالِ کوچک" ژلـوفـ ـن دکه خدمات نرم افزاری IR] Gaming] انواع ژنراتور های شرکت آروا