تجربه خرید از دیجی کالا برای بسیاری از ما شروع یک تجربه خرید اینترنتی خوب بوده و احتمالا بسیاری از شما خرید اینترنتی از دیجی کالا را تجربه کرده اید. در زمانی که بازار کسب و کار های اینترنتی بسیار نوپا و ناشناخته بودند دیجی کالا وارد این بازار شد و البته زمان زیادی هم طول کشید که بتونه کاربر سنتی ایرانی را به یک خرید اینترنتی عادت بده و جایگاه اول خرید اینترنتی را به خود اختصاص بده. البته قصد من بیان تاریخچه فعالیت دیجی کالا نیست.

شش سال پیش بود که اولین خرید خودم رو از دیجی کالا انجام دادم و یک گوشی تلفن همراه سفارش دادم. عادت به دیدن و لمس کردن گوشی پیش از خرید از اون مواردی بود که به سختی تونستم ازش چشم پوشی کنم و فقط با دیدن اطلاعات و تصاویر گوشی اون رو سفارش دادم. وقتی گوشی به سرعت به دستم رسید و همان چیزی بود که سفارش دادم حس خوب و مثبتی در مورد خرید از دیجی کالا در آشفته بازار گوشی های تقلبی و قیمت های بی حساب و کتاب اون دوره داشتم. هر چند اون گوشی به دلیل کارایی نظرم رو جلب نکرد، ولی حس اعتماد به دیجی کالا رو در من به وجود آورد.

از اون زمان سفارش های زیادی از دیجی کالا انجام دادم، از پرینتر و گوشی و دوربین گرفته تا کابل و شارژر و حتی پوشک بچه. و همواره نقطه قوت همه خرید های من اعتماد به اصالت و سلامت کالایی بود که سفارش می دادم و مطمئن بودم همان به دستم خواهد رسید.

ولی امروز آخرین خرید من از دیجی کالا بود

ادامه مطلب

رویای میلیاردر شدن و کاسبان رویا فروش

17 نکته برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

۱۰ ویژگی نتورکر های موفق

دیجی ,کالا ,گوشی ,اینترنتی ,های ,اون ,دیجی کالا ,از دیجی ,بود که ,خرید اینترنتی ,خرید از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهر شادمانی مباحث علوم رفتاری و فرآیندهای ذهنی کافه قهوه و برگر رز آوای شعر من 王一博 مهندسی عمران شماره مجازی دانلود سوالات استخدامی با فرمت pdf + رایگان پسر شجاع افسران جنگ نرم